Paigaldus

Meie kogenud meeskond keskendub sõidukite nähtavuse ja ohutuse parandamisele, tagades paigaldustööde kõrge kvaliteedi ja vastavuse ohutusstandarditele. Pakume professionaalset vilkurite, töötulede, kaugtulede ja sireenide paigaldust, mis aitab teil liikluses silma paista ja ohutust suurendada.

Kõikidele paigaldustele anname 2 aastase garantii!

Alarmsõidukid

Kui otsite usaldusväärset paigaldusteenust alarmsõidukitele, siis meie pakume just seda, mida vajate. Meie juhatuse liige, kellel on aastatepikkune kogemus alarmsõiduki juhina, vabatahtliku päästja ja lennupäästjana, teab täpselt, mida alarmsõidukid vajavad. Ta mõistab, et ohutus on esmatähtis ja et alarmsõidukites ei tohiks järeleandmisi teha. Meie projektide puhul ei panda asju lihtsalt suvaliselt paika; iga detail on hoolikalt läbimõeldud, et tagada juhtidele võimalikult lihtne ja efektiivne töökeskkond. Vilkur.eu kasutab oma paigaldustes ainult kõige kvaliteetsemaid materjale, et vältida olukordi, kus alarmsüsteemid ei tööta korrektselt, tagades sellega kiire ja tõhusa reageerimise igasugustele sündmustele.

Kollased vilkurid

Kollased vilkurid mängivad kriitilist rolli ohutuse tagamisel. Meie teenus hõlmab sobivate märgutulede ja vilkurite valimist vastavalt sõiduki tüübile ja kasutusvaldkonnale, tagades parima nähtavuse ja efektiivsuse.

  • Vilkurite, märgutulede ja sireenide paigaldus

    Meie soov oleks parandada Eesti liikluse ohutust läbi kvaliteetselt paigaldatud märgutuledega operatiivsõidukitele ja töömasinatele ning seda koos üliprofessionaalse ja töökindla tehnikaga antud segmendis.

  • Töö- ja kaugtulede paigaldus

    Vastavalt kliendi soovile saame paigaldada sõidukitele töötuled või ette kaugtuled, samuti saame integreerida märgutuled ja töötuled samaks, kasutades märgutuledel kahevärvilisi LED tulesi. Küsi täpsemalt!

  • Erilahenduste paigaldus

    Vastvalt kliendi soovidele saame ka paigaldada sõidukitesse näiteks: raadiojaamad, inverterid, arvutid, ekraanid jne. Meie tehnik on läbinud autoehituse väljaõppe ning omab laialdasi teadmisi operatiivtehnika valdkonnas.

Märgutulede ja vilkurite ülesanne on tõmmata endile tähelepanu ja sel moel tõsta Sinu ja teiste liiklejate turvalisust, et jõuaksite õhtuks kenasti koju.

Turul liigub palju ebaefektiivset kaupa ning ebaprofessionaalet paigaldustööd.

Turvalisus ei tohi olla kokkuhoiukoht! Vali kiire, kvaliteetne ja taskukohane töö.

Võta meiega julgelt ühendust ja räägime täpsemalt!

Võta ühendust!