Paigaldus

Meie kogenud meeskond tagab, et teie sõiduki varustus vastab kõigile ohutusstandarditele ja aitab teil liikluses paremini nähtavaks muutuda. Meie lisavarustuse paigaldamisel pöörame suurt tähelepanu sellele, et sõiduki liikuvus ja ohutus oleksid tagatud, samal ajal kui teie sõiduk näeb välja stiilne ja professionaalne.

Kui soovite oma sõidukit ümber ehitada vastavalt teie vajadustele, oleme valmis teie soovidele vastama. Meie meeskond töötab teiega koos, et kindlustada, et teie sõiduk on kohandatud vastavalt teie eelistustele ning samas täidab ka kõiki ohutusstandardeid.

Mobiilne paigaldus

Vastavalt vajadusele on ka võimalik tulla paigaldama kliendi juurde, kui tegemist on näiteks rasketehnikaga, mille liigutamine meie juurde oleks liiga kulukas.

Sinu valik...

Valida saad ainult 2, aga võimalusi on 3.

1. Kiire.

2. Odav.

3. Kvaliteetne.

  • Vilkurite, märgutulede ja sireenide paigaldus

    Meie soov oleks parandada Eesti liikluse ohutust läbi kvaliteetselt paigaldatud märgutuledega operatiivsõidukitele ja töömasinatele ning seda koos üliprofessionaalse ja töökindla tehnikaga antud segmendis.

  • Töö- ja kaugtulede paigaldus

    Vastavalt kliendi soovile saame paigaldada sõidukitele töötuled või ette kaugtuled, samuti saame integreerida märgutuled ja töötuled samaks, kasutades märgutuledel kahevärvilisi LED tulesi. Küsi täpsemalt!

  • Erilahenduste paigaldus

    Vastvalt kliendi soovidele saame ka paigaldada sõidukitesse näiteks: raadiojaamad, inverterid, arvutid, ekraanid jne. Meie tehnik on läbinud autoehituse väljaõppe ning omab laialdasi teadmisi operatiivtehnika valdkonnas.

Märgutulede ja vilkurite ülesanne on tõmmata endile tähelepanu ja sel moel tõsta Sinu ja teiste liiklejate turvalisust, et jõuaksite õhtuks kenasti koju.

Turul liigub palju ebaefektiivset kaupa ning ebaprofessionaalet paigaldustööd.

Turvalisus ei tohi olla kokkuhoiukoht! Vali kiire, kvaliteetne ja taskukohane töö.

Võta meiega julgelt ühendust ja räägime täpsemalt!

Kontakt